Dzień Otwarty z firmą PwC

Zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym z firmą PwC, który odbędzie się 22 kwietnia br. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu.
Stoisko firmy ustawione będzie w holu głównym budynku w godzinach 9.00-14.00. Przyjdź i dowiedź się jaka jest specyfika pracy w firmie, kogo firma poszukuje do pracy, co oferuje swoim pracownikom.
Jeśli uczysz się języka niemieckiego i chcesz wzbogacić swoje słownictwo w zakresie finansów zapraszamy na warsztaty "Język niemiecki w biznesie i finansach".
Przekonaj się jak można połączyć język niemiecki ze specjalizacją w konkretnym obszarze.
Dowiedz się więcej od pracowników firmy PwC, którzy na co dzień pracują w języku niemieckim.
Czas trwania warsztatów: 2 godziny
Godzina: prześlij swoje preferencje
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kariera_sdc@pl.pwc.com

Zapraszamy do udziału!