GODZINY DZIEKAŃSKIE

Na wniosek Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk Społecznych, dziekan Wydziału dr hab. prof. UŚ Kazimierz Miroszewski wyraził zgodę na godziny dziekańskie w dniu 21 grudnia 2018 r. od godziny 11.00.

Życzenia świąteczne

Nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych szczęśliwych zdarzeń w nadchodzącym Nowym Roku życzy Dziekan Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach dr hab. prof. UŚ Kazimierz Miroszewski.
 
UŚ kartka świąteczna 2018

Komunikat

Szanowni Studenci i Pracownicy!

Uprzejmie informujemy, iż w związku z odbywającym się w Katowicach szczytem klimatycznym COP24 i COY14, z przyczyn od nas niezależnych oraz ze względów bezpieczeństwa od 29 listopada 2018 do 14 grudnia 2018 budynek Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego będzie niedostępny.

I edycja studiów podyplomowych "LIDER - kreowanie przywództwa i rozwoju zawodowego"

17 listopada 2018 r. rozpoczęła się I edycja studiów podyplomowych "LIDER - kreowanie przywództwa i rozwoju zawodowego". Kierownikiem studiów jest dr Katarzyna Juszczyk - Frelkiewicz. Są to studia doskonalące umiejętności miękkie - kierownicze, przywódcze i samoorganizacyjne. W programie m.in. sztuka dyplomacji, negocjacje, wizerunek w biznesie, trening autopromocji, wystąpienia publiczne, zarządzanie emocjami i stresem, trening zarządzania czasem, automotywacji i efektywności oraz trening psychologii komunikacji interpersonalnej. Szczegółowy program jest dostępny TUTAJ. Więcej informacji: LIDER oraz na FB LIDER
 
IMG 3567
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok