Wydarzenie BK: Spotkanie rekrutacyjne z CBA

Myślisz o pracy w służbach specjalnych? Chciałbyś dołączyć do elitarnej jednostki walczącej z korupcją w Państwie? Przyjdź 1 marca 2018 r. o godz. 13:30 na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego do auli nr 1, na spotkanie z funkcjonariuszami CBA i dowiedz się więcej o działalności Biura na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego, procedurze rekrutacyjnej, możliwych ścieżkach kariery. 
 
CO? - spotkanie rekrutacyjne z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym
KIEDY? - 1 marca 2018 r., godz. 13:30 - 15:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Prawa i Administracji, aula nr 1 (Katowice, ul. Bankowa 11b)

 

O WYDARZENIU
Spotkanie skierowane jest do osób, które chciałyby dowiedzieć się, kto i jak może dołączyć do służby specjalnej walczącej z korupcją w Państwie.

Podczas spotkania z funkcjonariuszami CBA dowiesz się o działalności Biura na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego, procedurze rekrutacyjnej, możliwych ścieżkach kariery. 

Centralne Biuro Antykorupcyjne posiada swoją delegaturę w Katowicach.

Osoby zainteresowane aplikacją proszone są o przyniesienie swojego CV.


DLA KOGO?
Spotkanie jest otwarte, adresowane do wszystkich zainteresowanych pracą/służbą w CBA, a w szczególności do absolwentów oraz studentów ostatnich lat pierwszego i drugiego stopnia studiów kierunków: prawo, administracja, bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe, informatyka, matematyka, politologia.

Osoby z pozostałych kierunków także mile widziane.


ZAPISY
Na spotkanie obowiązują zapisy poprzez stronę. Zapisy trwają do 28 lutego do godz. 15:00.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok