Studentka socjologii na stażu w Parlamencie Europejskim

studentka w parlamencie europejskimW lipcu 2017 r. Pani Martyna Kamionka, studentka w Instytucie Socjologii (specjalizacja: Kariery europejskie w administracji i biznesie) odbyła staż w Biurze Posła Jana Olbrychta w Brukseli.
„ Staż w Parlamencie Europejskim, w Biurze Posła Jana Olbrychta był dla mnie ogromną przyjemnością i możliwością rozwoju. Podczas stażu mogłam brać udział w wielu posiedzeniach między innymi Inergrupy URBAN, posiedzeniach komisji regionalnej i budżetu, które zawsze były bardzo rozwijające. Staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli to najlepszy sposób by poznać od podszewki funkcjonowanie Instytucji Unii Europejskiej. Staż w biurze europosła to nie tylko nauka ale też praca. Fantastycznie jest móc stać się częścią prężnie działającej grupy ludzi.
Zapomnijcie o parzeniu kawy i robienia ksero, przez okres stażu w Biurze Posła Jana Olbrychta stajesz się dodatkowym asystentem”.
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok