KONFERENCJA NAUKOWA Z OKAZJI JUBILEUSZU 25 LAT KSZTAŁCENIA DO ZAWODU PRACOWNIKA SOCJALNEGO W STUDIUM PRACY SOCJALNEJ INSTYTUTU SOCJOLOGII UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO PT.: „OBLICZA I WYMIARY PRACY SOCJALNEJ”

Uprzejmie informujemy, że 22 listopada 2018 roku o godz. 9.30, w sali sympozjalnej II na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego, przy ul. Bankowej 11, w Katowicach odbędzie się jubileuszowa konferencja naukowa z okazji 25 lat kształcenia do zawodu pracownika socjalnego w Studium Pracy Socjalnej Instytutu Socjologii Uniwersytetu Śląskiego pod tytułem „Oblicza i wymiary pracy socjalnej”.
W programie konferencji zaplanowano dyskusję panelową z udziałem gości honorowych dotyczącą przeobrażeń i perspektyw rozwoju kształcenia do pracy socjalnej, wystąpienia absolwentów oraz przedstawicieli instytucji i organizacji współpracujących obrazujące doświadczenia z pola praktyki, a także prezentacje studentów kierunku praca socjalna ukazujące różne wymiary pracy socjalnej.
Zapraszamy do udziału i zapoznania się z programem konferencji : PROGRAM KONFERENCJI
 
Plakat konferencja

GODZINY DZIEKAŃSKIE

Na wniosek Rady Samorządu Studenckiego WNS Dziekan Wydziału Nauk Społecznych dr hab. prof. UŚ Kazimierz Miroszewski wraził zgodę na godziny dziekańskie w środę 31.10.2018 od godziny 12.40.
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok